Policjanci poszukują sprawcy kradzieży - Aktualności - KPP Szamotuły

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży

Data publikacji 26.09.2018

Policjanci z szamotulskiej dochodzeniówki wyjaśniają sprawę kradzieży biżuterii, do której doszło w Szamotułach. Osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach (tel. 61 29 21 311)

W dniu 7 września br. , policjanci z szamotulskiej dochodzeniówki otrzymali zawiadomienie o kradzieży biżuterii, do której doszło w Szamotułach

Z ustalonych informacji wynika, iż nieznany sprawca, w okresie od 28 sierpnia do 3 września br. ukradł trzy pierścionki ze złota, które na rękach miała zmarła w szpitalu, w dniu 2 września kobieta.

Dokładna data i dokładne miejsce kradzieży nie są na ten moment znane. Na tą chwilę nie wiadomo więc, czy pierścionki zostały skradzione przed czy po śmierci kobiety.

Z ustaleń wynika, iż były to typowe pierścionki z lat siedemdziesiątych, jeden z pierścionków posiadał oczko z kamienia ciemnego, jeden był to pierścionek drobniejszych rozmiarów bez oczka (gdyż wcześniej wypadło) i ostatni to sygnet damski o dużym rozmiarze.

Postępowanie w tej sprawie jest w toku, policjanci ustalają okoliczności oraz świadków zdarzenia. Poniżej publikujemy uzyskane zdjęcia skradzionej biżuterii.

Osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach (tel. 61 29 21 311).

 

 

Mł. asp. Sandra Chuda