Konsultacje społeczne na poziomie osiedli - Mapy zagrożeń - KPP Szamotuły

Mapy zagrożeń

Konsultacje społeczne na poziomie osiedli

thumb_dsc08008Wczoraj w sali Wronieckiego Ośrodka Kultury odbyła się kolejna konsultacja społeczna dotycząca założeń Krajowej Mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele instytucji mających za zadanie dbanie o bezpieczeństwo lokalnych mieszkańców.

 

Konsultacja odbyła się 23 lutego 2016 roku o godzinie 12:00 we Wronkach. W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Miasta i Gminy Wronki, przedstawiciele Spółdzielni Mieszkaniowej, funkcjonariusze Straży Miejskiej oraz mieszkańcy osiedli.

Konsultacje przeprowadził Komendant Komisariatu Policji we Wronkach podinsp. Piotr Grynia Uczestników zapoznano ze stanem bezpieczeństwa na terenie miasta Wronki. Policjant przedstawił zgromadzonym zagadnienie dotyczące tworzonej mapy zagrożeń

Konsultacje społeczne mają na celu tworzenie mapy zagrożeń dla powiatu szamotulskiego. Jest to również okazja aby mieszkańcy oraz przedstawiciele instytucji mogli porozmawiać i przekazać swoje spostrzeżenia dotyczące lokalnych zagrożeń.

Uczestnicy konsultacji chętnie dzielili się z przedstawicielami policji swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat zagrożeń i niebezpiecznych miejsc w ich okolicy.

Jest to drugie osiedlowe spotkanie na terenie Powiatu Szamotulskiego, które ma służyć poprawie lokalnego bezpieczeństwa. Wszystkim uczestnikom debaty serdecznie dziękujemy za przybycie oraz wymianę opinii.


Pliki do pobrania

  • 4 KB