KPP Szamotuły

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Obsłyga osób uprawnionych
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Handel ludźmi
OCHRONA PRAWNA FUNKCJONARIUSZY

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymano podejrzanego o handel narkotykami - FILM

  Szamotulscy kryminalni zatrzymali 2 mężczyzn, którzy brali udział w obrocie narkotykami. Policjanci zabezpieczyli ponad kilogram marihuany, atrapę broni oraz pieniądze na poczet przyszłych kar.

 2. Kolizja czterech samochodów

  Do kolizji z udziałem czterech samochodów doszło w miniony weekend na drodze W-184. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

 3. KWP- Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 4. Odprawa roczna

  Coroczna odprawa roczna z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu odbyła się w miniony czwartek w Komendzie Powiatowej Policji w Szamotułach. Podczas odprawy podsumowano i omówiono ubiegłoroczną pracę jednostki.

 5. SZAMOTULSKIE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI

  24 lipca - data Święta Policji. W Sali Konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach odbyła się uroczystość, podczas której policjantom wręczone zostały akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. W uroczystym apelu udział wziął Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu nadkom. Maciej Purol.

 6. Komendant z burmistrzem podziękowali za właściwą postawę

 7. Odpowie za kradzież rozbójniczą

  Szamotulscy policjanci zatrzymali 31–latka podejrzanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna ukradł w jednym z marketów dwie butelki z luksusowym alkoholem. Domniemany złodziej szarpał się z obsługą sklepu oraz klientami, którzy nie chcieli dopuścić do jego ucieczki. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 8. Uwaga na oszustów !

  Wczoraj oszuści podający się za funkcjonariuszy CBŚ próbowali oszukać seniorkę z Szamotuł. Kobieta była czujna i nie dała się oszukać. Zdarzają się jednak przypadki, w których seniorzy ulegają namową fałszywych wnuczków czy fałszywych policjantów, dlatego apelujemy nie tylko do seniorów, aby nie przekazywali żadnych pieniędzy nieznajomym, ale i do ich rodzin. Warto porozmawiać swoimi rodzicami lub dziadkami na temat zagrożeń związanych z oszustwami.

 9. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa - nowa kategoria zagrożenia

  Każdy mieszkaniec naszego miasta i powiatu odwiedzając Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, może wskazać miejsca, gdzie dochodzi do naruszeń prawa! Aplikacja ta od września 2016 roku, jest dostępna na stronach internetowych wszystkich wielkopolskich komend, w tym również Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.

 10. Zachęcamy do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa - video

  Już kilkanaście miesięcy funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dzięki niej poznaliśmy oczekiwania użytkowników-internautów. Aplikacja stworzona przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, udostępniona do obsługi przez policję, zwiększyła swoją funkcjonalność.