Policjant z naszej drogówki v-ce liderem Pucharu Polski

Data publikacji 27.06.2013
thumb_fot._m._kamierczakW miniony weekend policjant szamotulskiej drogówki po raz kolejny wystartował na torze wyścigowym w Poznaniu w ramach Wyścigowego Pucharu Polski. Podobnie jak w dwóch pierwszych rundach rozegranych w kwietniu, tak i tym razem Przemek dał nam powody do dumy dwukrotnie stając na podium.

Trzecia i czwarta runda Wyścigowego Pucharu Polski odbyła się w dniach 21-23 czerwca br. na torze wyścigowym w Poznaniu. W zawodach ponownie wystartował policjant z szamotulskiej drogówki asp. Przemysław Kaźmierczak.

Przemek nie pierwszy raz stanął dwukrotnie na podium.  Warto podkreślić, że w trzeciej rundzie nasz policjant wygrał wyścig w swojej klasie 1N i stał się nowym liderem Wyścigowego Pucharu Polski.

W Piątek po zamieszaniu na starcie i spadku na piątą pozycję, Przemek swoją widowiskową i konsekwentną jazdą przebił się na pierwsze miejsce.

W niedzielę walka była bardzo zacięta. Pomimo tego, iż policjant z Szamotuł pobił nieoficjalny rekord toru Poznań  w swojej klasie uzyskując najlepszy w historii samochodów klasy 1N czas 2:04.519, zajął drugie miejsce w wyścigu przegrywając z Mikołajem Jóźwiakiem o 0,997 sek.

Po czterech wyścigach sezonu 2013 policjant z szamotulskiej drogówki jest v-ce liderem Wyścigowego Pucharu Polski w klasie 1N tracąc zaledwie jeden punkt do Mikołaja Jóźwiaka.

Mamy nadzieję, że nasz kolega będzie konsekwentnie dążył do uzyskania tytułu mistrza.