ZT NSZZ Policjantów

I miejsce dla policjantów

thumb_pa070012Nie tylko pracą policjant żyje. Świadczą o tym zawody strzeleckie, które odbyły się ostatnio w Piotrkówku. W minionym tygodniu policjanci szamotulskiej komendy zajęli w nich I miejsce.

W minioną niedzielę 7 października na strzelnicy Piotrkówku odbyły się po raz trzynasty zawody strzeleckie o puchar Starosty Szamotulskiego. Organizatorem, jak co roku, był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Emerytów i Rencistów powiatu Szamotulskiego oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Szamotułach. W zawodach uczestniczyło dziewięć drużyn - w tym 28 strzelców. Zawody okazały się sukcesem dla policjantów z Szamotuł. Już po raz trzeci z rzędu zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. II miejsce zajął klub strzelecki Tarcza Szamotuły, a III - drużyna ZT NSZZ Policjantów Emerytów i Rencistów . Również w klasyfikacji indywidualnej funkcjonariusze zajęli miejsca na podium : I miejsce – Szczechowiak Edward (Tarcza Szamotuły), II miejsce – Kaźmierczak Przemysław (KPP Szamotuły) i III miejsce – Buczkowski Andrzej (KPP Szamotuły).