Mapy zagrożeń
Rozmiar czcionki
- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa Niebawem minie 7 lat od kiedy mieszkańcy Wielkopolski mogą korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jest to narzędzie służące do zgłaszania zagrożeń, które w ocenie mieszkańców mają wpływ na bezpieczeństwo w najbliższym sąsiedztwie.
- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, każdy obywatel może mieć wpływ na bezpieczeństwo w swojej okolicy. Od początku funkcjonowania KMZB, na terenie powiatu szamotulskiego sprawdziliśmy 7200 zgłoszeń. 4294 z nich zostało potwierdzonych.
- Podsumowanie funkcjonowania KMZB w 2022 roku Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, każdy obywatel może mieć wpływ na bezpieczeństwo w swojej okolicy. W 2022 roku na terenie powiatu szamotulskiego sprawdziliśmy 1014 zgłoszeń naniesionych za pośrednictwem geoportau. Około 50% z nich zostało potwierdzonych.
- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, każdy obywatel może mieć wpływ na bezpieczeństwo w swojej okolicy. Od początku funkcjonowania KMZB, na terenie powiatu szamotulskiego sprawdziliśmy 6399 zgłoszeń. 60,6 % z nich zostało potwierdzonych.
- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa jest popularnym sposobem komunikowania się z policjantami. Dzięki niej możemy mieć bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo w naszej okolicy, informując o miejscach, gdzie łamane jest prawo.
- KGP- ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z NARZĘDZI UŁATWIAJĄCYCH KONTAKT Z POLICJANTAMI Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa jest popularnym sposobem komunikowania się z policjantami. Dzięki niej możemy mieć bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo w naszej okolicy, informując o miejscach, gdzie łamane jest prawo. Zachęcamy do korzystanie z niej i przypominamy o możliwości łatwego kontaktu ze swoim dzielnicowym, bądź wyszukania najbliżej jednostki Policji za pomocą aplikacji Moja Komenda.
- KGP- KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA W TROSCE O KIEROWCÓW Niebezpieczne manewry, notoryczne przekraczanie prędkości, parkowanie utrudniające życie niemal wszystkim - zachowania, których jesteśmy świadkami zbyt często. Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa możemy jeszcze skuteczniej zwalczać takie praktyki. Okazuje się, że właśnie ze względu na wykroczenia drogowe najczęściej korzystamy z tego interaktywnego narzędzia. KMZB jest intuicyjna i prosta w obsłudze, a nasze zgłoszenia inicjują policyjne kontrole we wskazanym miejscu.
- KWP - Korzystając z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa możesz uratować ludzkie życie Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja dzięki, której ponad 1,1 mln ludzi podzieliło się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu ich zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku. Każde naniesione na mapę zagrożenie zostało przez Policję zweryfikowane, co z pewnością przyczyniło się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa obywateli.
- Podsumowanie funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa Od września ubiegłego roku Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach korzysta z nowego narzędzia jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dziś podsumowujemy uzyskane informacje.
- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa objęła województwo wielkopolskie